Двама мъже загинаха при катастрофа на Подбалканския път София-Бургас. Инцидентът е станал на завой близо до павелбанското село Габарево.
Колата с мъжете е излязла от пътя и се удря в дърво. Няма свидетели на инцидента. Участъкът се регулира от полицаи, съобщи Нова телевизия.
Зареждане ...


12:53 / 09.07.2022
752






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.