Двама служители на Националната служба за охрана (НСО) са с травми, след като са ударени от тежкотоварен автомобил, навлязъл в насрещното платно. Инцидентът се е случил около 10.00 часа днес при влизане в гр. Пловдив, съобщават от пресцентъра на НСО.
Служителите са контактни, откарани са за преглед в лечебно заведение. Мястото на произшествието е осигурено от екипи на "Пътна полиция“. Няма други пострадали. Нанесени са щети на служебния автомобил на НСО, който не е превозвал охранявано лице, се казва още в съобщението.
Припомняме, че президентът Румен Радев днес е на посещение в Пловдив.
Зареждане ...


10:59 / 03.05.2022
708






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.