Служебният кабинет се раздели с двама заместник-министри. Това става ясно от съобщение на Министерския съвет.
Със заповед на министър-председателя Стефан Янев от длъжността заместник-министър на туризма е освободена Мария Белколева.
Считано от 16 ноември 2021 г. от длъжността заместник-министър на младежта и спорта е освободен Валентин Гичев.
От съобщението не стават ясни подробности за причините около рокадите.
Зареждане ...


16:54 / 15.11.2021
723







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.