Движението по АМ "Тракия" в района на 110-ти км в посока София е възстановено изцяло. Това съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР-Пловдив. Мястото на инцидента е почистено от екипи на противопожарна охрана, товарният автомобил, причинил инцидента, е изтеглен от мястото на произшествието.
Около 6,00 часа товарен автомобил с турска регистрация се е блъснал в мантинелите и затворил двете ленти за движение, автомобилите преминаваха през аварийната лента. Няма пострадали. Водачът не е употребил алкохол.
Зареждане ...


10:57 / 22.01.2022
1055






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.