Екипи на РСПБЗН – Смолян, Доспат и Пампорово, с необходимата техника, оказаха съдействие във връзка с обявеното бедствено положение на 02.09.2022 г., поради падналия силен дъжд, на територията на Община Карлово. Това съобщиха от пресцентъра на ОДМВР – Смолян. Аварийно-спасителните екипи евакуирали хора с помощта на лодки и носилки.

ЗАРЕЖДАНЕ...
Зареждане ...

12:23 / 05.09.2022
363




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.