Клиент на "Lidl" показа във Фейсбук ужасна стока закупена от техен магазин. Това, което виждате на кадрите, е риба скумрия. По думите на опарената госпожа е в срок на годност.
Стоката е закупена на 26 април от магазин на "Lidl" в гр. Панагюрище.
"Изводите цена-качество оставям на вас!", казва жената.
"Никога не купувам риба от "Lidl" и "Кауфланд". Те я замразяват, размразяват и става така на пихтия. Върни я!", съветва я друга жена в коментарите.
"Някой да ги съди! Това е отрова!", гласи друго мнение.
Зареждане ...


11:00 / 28.04.2022
706







Голфаровото Гоче
на 28.04.2022 г.
С тези нокти котда фаниш се ши изсъхни
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.