Заради липса на кворум депутатите не успяха да открият днешното пленарно заседание, на което трябваше да се обсъждат процедурните за избор на нов председател на парламента.
"Нямаме необходим брой народни представители в зала", информира временно изпълняващият длъжността председател на Народното събрание Мирослав Иванов и обяви 15-минутна почивка.
Регистрираните в зала депутати бяха 110. Отсъстващи бяха ГЕРБ-СДС, ДПС, "Има такъв народ" и "Възраждане".
Зареждане ...


09:35 / 22.06.2022
625




Сергей Пройчев
на 22.06.2022 г.
Баджо съвсем я закъса-няма жена няма кворум няма кво да прави .
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.