ГЕРБ ще проведе национално събрание на партията на 13 март 2022 г. (неделя). То ще се състои в зала 3 на "Интер Експо Център" в София.
В събитието ще участват близо 1 100 делегати и гости от всички областни структури на партията в страната, ръководството на ГЕРБ, народни представители, евродепутати, общински съветници, кметове и председатели на общински съвети от ГЕРБ.
Началният час на събитието е 12.00 часа, съобщиха от пресцентъра на партията днес.
Зареждане ...


10:57 / 07.03.2022
409





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.