Долу санкцията срещи България - Байдън да си взима Кирил Петков. Не сме за подигравка! Такъв срам не е било нито при монархията, нито при комунизма! Това написа във Фейсбук бившият конституционен съдия Георги Марков.
"Станахме колония, загубихме национална идентичност и историческа памет, загубихме суверенитет. Разрушават държавата ни всеки час, чака ни небивала икономическа криза и национална катастрофа", пише Марков.
"Долу машинното гласуване, долу Кирил Петков! Махайте се! Продажници!
Съсипахте подредена България, която Бойко остави.
Без “Америка за България" в следващия парламент! Народен съд за националните предатели".
Зареждане ...


09:18 / 28.04.2022
735




Анонимен
на 28.04.2022 г.
Мерзавец!!!
Анонимен
на 28.04.2022 г.
Нека си кажем истината, България никога не е била подредена! А ти продажна червена гнидо, ти си за съд!!!
lalala44
на 28.04.2022 г.
Браво!
vojda66
на 28.04.2022 г.
Браво бе Марков,къде беше през последните 25г. когато допуснахте соросоидните НПО,Америка за България и тем подобни да си правят каквото поискат,а сега пискаш. За какъв Народен съд призоваваш през 2022г. вече минавате всякакви граници с тези изказвания.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.