На родителите на непълнолетните, установени в нощно заведение в Благоевград снощи са съставени актове по Закона за закрила на детето. Глобен е и собственикът на нощното заведение, съобщава БНТ.
Припомняме, че полиция установи 54 непълнолетни лица в дискотека в Благоевград.
От Агенцията за социално подпомагане посочиха, че е възможно вместо глоба, семействата на установените непълнолетни да бъдат насочени към психологическа подкрепа. От Спешната помощ в града отчетоха ръст на алкохолните интоксикации при непълнолетни през последните дни.
Зареждане ...


13:31 / 21.08.2022
480






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.