Годеницата на загиналия полицай Йордан Илиев - Светлозария Кидерова, публикува тяхна обща снимка в личния си профил във Фейсбук, придружена с текст. Ето какво написа младата дама, която е журналист:
"Чакам те да се прибереш! Ти беше най-доброто, с което ме дари съдбата! Ти беше мой учител, моя подкрепа, мой приятел и любим! Ти ми беше всичко.
Твърде добър за този гаден свят! Твърде принципен и всеотдаен. Имахме толкова мечти…Винаги ще те нося в сърцето си! Чакам те да си дойдеш вкъщи, мили мой! Чакам те!".
Светлозария и Йордан имали планове да се оженят. Двамата били една от най-романтичните двойки, споделиха техни приятели.
Зареждане ...


07:23 / 26.08.2022
854







Анонимен
на 28.08.2022 г.
Всичко чудо 3 дни момата после друк ще си пляска а този кои то иди 2 метра под земята тои няма да се върни така че момата ще си на мери кои даи убире паижината
Анонимен
на 28.08.2022 г.
Ами, така е, Меркел се оттегли безнаказано от политиката, главния виновник по въпроса с миграцията, трябваше отдавна да бъде застреляна за това което направи на цяла Европа,А ние като вярно гъзолизачи, сме в кюпа, е тръшкайте сега за изгубените човешки животи, обичате да действате на празни обороти, само червената точка оправя нещата с всички държавници, другото е само бла,бла....
Анонимен
на 27.08.2022 г.
Огън срещу нарушителите,огън до последно!Или те,или ние!Курбан станаха две добри и всеотдайни момчета.Късно се сещаме за мерки,късно...
Анонимен
на 27.08.2022 г.
Кво ще му препречва пътя стреля в гумите и щеше да е жив.
Анонимен
на 26.08.2022 г.
Жалко за родителите му, любимата му, приятелите му, за обществото! Това момче е било добро! А добрите хора останаха малко... Моите съболезнования към близките му!
Анонимен
на 26.08.2022 г.
Толкова жалко, тъжно, светла му памет!
traktorist69
на 26.08.2022 г.
Много жалко, с чуждите проблеми наши граждани се занимават и дори загиват. Пускайте ги и да си заминават където искат само да не остават тези бежанци.
Анонимен
на 26.08.2022 г.
Много жалко за този млад мъж.За сетен път се убеждавам,че нямаме държава,която да мисли за хората си.Минал границата нелегално,куршум и няма проблем.Хванат с емигранти същото.Иначе оправия няма.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.