"Топлофикация София" да бъде прехвърлена на държавата - това искане ще аргументират днес от дружеството на закрита среща в Столичния общински съвет, съобщава Нова телевизия. На срещата ще има и представители на енергийното министерство.
От там потвърдиха., че бъдещето на дружеството е под въпрос и се водят разговори за прехвърляне на собствеността. "Топлофикация София" дължи над 1 милиард лева, основно на Българския енергиен холдинг и "Булгаргаз".
Зареждане ...


09:07 / 26.08.2022
777




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.