Превозвачите излизат на национален протест днес в София.
Протестните действия започнаха още от сутринта. Голяма колона от камиони и тирове се образува на входа на София при парк "Врана", видя Sofia24.bg.
От бранша се обявяват срещу поскъпването на горивата и ТОЛ таксите.
Очаква се колоната да се отправи към жълтите павета и сградата на Министерския съвет.
Превозвачите излизат във ваканция, ако не бъдат удовлетворени исканията им, на 18 и се очаква да спрат и автобусите. Това съобщи преди дни Магдалена Милтенова, председател Конфедерацията на автобусните превозвачи.
Зареждане ...


09:00 / 10.05.2022
1032







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.