Госпожица реши да изкаже възмущението си във Фейсбук, като покаже колко е платила за гориво на бензиностанцията, но вместо това хората се заядоха с нея за нещо съвсем различно. Заедно с горивото жената си взима и 10 кутии цигари, за които плаща 58 лв. Ето какво пишат хората:
"А цената на цигарите не Ви бърка, нали?", възмущава се мъж под снимката.
"Нормално - сипвате 100 октана... отдавна не е под 3 лв.", обяснява й друг.
"MaxxMotion100!!!
- Цената на 95 е около 3.20
- Не се вижда да имате отстъпка, която се ползва на всяка бензиностанция със съответната карта. Между 7-11 ст. на литър.
10 пакета Боро?!?! Обаче проблема е бензина?!?!
Бензина си е достатъчно евтин, поне ако се съди по трафика навсякъде", пише друг господин.
"Зареждаш 100 октана, правиш се на баровец, после ревеш по групите, че било скъпо", гласи друг коментар.
"Не пускайте лъжливо инфо! Не всеки сипва бензин 98!", ядосва се друг потребител на Фейсбук.
Зареждане ...


16:51 / 31.05.2022
812






Анонимен
на 06.06.2022 г.
Аман от тъпаци аз със заплата 1800 евро зареждам на 1.90 дизел( премиум бензин 100 октана си е 2.47) кога ще осъзнае този народ че ги клатят мога дам още примери но сега е писано за горивата
Анонимен
на 04.06.2022 г.
Като се изключат цигарите, което си е провокация, прави ли ви впечатление, че ДДС се начислява и на акциза, т. е. на данъка се начислява данък?
Анонимен
на 02.06.2022 г.
Тъпаците дето гледат цигарите да разгледат хубаво бележката.103 лв гориво 60лв акциз и ддс.На управниците направо им се сгажда от толкова малко към джобовете им......
Анонимен
на 02.06.2022 г.
Тая да не е някоя турбо чочкарџ?‚
Анонимен
на 31.05.2022 г.
Големи гниди, пази Боже сляпо да прогледа...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.