Пловдивчанин се възмути от цената на месни продукти. Ето какво споделя човекът в сигнала си до Plovdiv24.bg:
"Здравейте! Пия си кафето тази сутрин, разглеждам новата брошура на "Кауфланд" за предстоящата празнична седмица и какво да видя? Лионска и македонска наденици ще бъдат на промоция - 8.99 лева за килограм.
А нормалната цена, която е задраскана, е 11.49 лв. Извинявайте, ама се оляхте! Допреди 2-3 месеца същите тези неща струваха около 9.00 лева, и то не на промоция.
Да поскъпнат, да поскъпнат - колко да поскъпнат? 50-60 стотинки, левче. Ама 2.50 ми идва малко нагоре. Ами то излиза, че тия наденици са по-скъпи от хубаво свинско и пилешко месо. Нещо не е наред в нашата държава, ми се струва"
Зареждане ...


11:43 / 16.04.2022
1098






Чопър
на 16.04.2022 г.
Ахахаха преди 2-3 месеца. Всичко поскъпва и бай Ганьо шефа на кремвиршите ще седи на старата цена . ба*ти кухите констататори. Къде живеете бе капути ?
el_shaman
на 16.04.2022 г.
Няма по-вредна храна от кренвиршите!Особено пък лионската!
еди мърфи
на 16.04.2022 г.
израснал съм с кренвирши и лютеница,но сега ги ям един път в годината-децата ми не искат да ги вкусят,лошото е че пенсионерите които знаят какво е хубав кренвирш им ги купуват тези боклуци
aahasfer
на 16.04.2022 г.
Ами така е при Пълните Пунтамари,нали гласувахте за тях?
Hmm
на 16.04.2022 г.
Едва ли има кренвирши със истинско месо,освен да е конско
_Itzo_
на 16.04.2022 г.
Някой май е живял в пещера последните месеци? Какво не е поскъпнало минимум с 20-30%?!
Sami78
на 16.04.2022 г.
Зарежи ги тези кренвирши с тоалетна хартия. Жули само пържоли и си пий кафето спокойно...
Лошо куче11
на 16.04.2022 г.
Истината е,трябва да се прави бойкот,на всички видове храни.
Anny55
на 16.04.2022 г.
Докато има балами да им купуват боклуците, ще има и тарикати да надуват цените постоянно...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.