Читател на Burgas24.bg се възмути от гледка, която е забелязал в центъра на Бургас. Това е поредният сигнал до медията ни за използване на градинката до Операта като градска тоалетна.
"Здравейте! Кадрите са заснети днес в градинката до Операта в Бургас. Съвсем невъзмутимо тази жена клекна и си свърши "голямата" работа в храстите. Имаше си и компания", гласи сигналът на нашия читател.
Зареждане ...


13:05 / 04.07.2022
713






Анонимен
на 05.07.2022 г.
Истината е,че ние като народ за нищо не ставаме!Да,знам и в други държави е така само че ние сме една шепа!
Анонимен
на 05.07.2022 г.
Ами кученцата дето пикаят и серът на всякъде,забравихте ги.
Анонимен
на 05.07.2022 г.
Не само там. Целият град е една тоалетна Елате да видите на паркинга срещу полицията на ул. Хр. Ботев. В храстите на частта от паркинга, която не е синя зона, целия град.Вижте пред Альоша дървените пейки, след 20 часа също е градска тоалетна. Няма да пропусна детските площадки. Гнусни, мръсни,някой отговаря ли за почистването им? Възмутително е, центърът е ужасно мръсен и е се създават предпоставки за зарази. Възмущението ми е най-вече към хората. Защо не пазят?! Но все пак, ако се налагат санкции за опазване, може би ще има ефект.
Анонимен
на 05.07.2022 г.
Буквално истинския проблем не е в жената. Той е в следствие, налага се да се осигурят обществени тоалетни на повече места. Дори и екотой е приемливо да има. Нали сме много европейски град...
Анонимен
на 05.07.2022 г.
Изводът? Липсва градска тоалетна в центъра на областен град! В центъра на София, до джамията, има модерна градска тоалетна! Контрол и самоконтрол няма!
Баба Вуна
на 05.07.2022 г.
Всеки месец виждам някой мъж да пикае на някое дърво! Айде,айде....0420
Анонимен
на 05.07.2022 г.
Снимай и публикувай, бе!
Анонимен
на 04.07.2022 г.
Ми да беше я забърсал поне
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.