В районното управление в Сливен е получен сигнал за група лица, за които се предполага, че са бежанци. Те са забелязани в района на 261 км на автомагистрала "Тракия“ в посока София.
Екипи на РУ-Сливен и група "Миграция“ са установили 60 мъже - чужденци. Всички те са били без документи, съобщават от полицията в Сливен.
Извършени са действия по установяване на самоличността им. Оказало се, че двама от тях са от Пакистан, а останалите 58 от Афганистан. Всички са откарани и настанени в СДВНЦ-Любимец.
Издирва се шофорът на буса, с който са се придвижвали.
Зареждане ...


11:42 / 25.07.2022
358






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.