Около 120 литра безакцизен алкохол са били иззети от полицейски служители в РУ-Крумовград, съобщиха от Областната дирекция на МВР.
В хода на специализирана операция в града за проверка бил спрян лек автомобил "Опел“, управляван от 77-годишна.
В багажника на автомобила полицейски служители открили два бидона от по 60 литра с течност, с мирис на алкохол.
Инкриминираните вещи са иззети и са на съхранение в полицейското управление. Проверката по случая е по чл. 234, ал.1 от Наказателния кодекс за държане на акцизна стока без бандерол.
Зареждане ...


14:19 / 13.04.2022
979






бат Рамбо1
на 14.04.2022 г.
Просто полицаите са я чакали пред казаните за ракия, за да и я вземат.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.