Полицията в Благоевград задържа 31-годишен мъж от града за разпространение на канабис на непълнолетни, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Благоевград.
Мъжът е задържан за 24 часа, след като в съботната вечер в градската градина на Благоевград е разпространил 0,5 грама канабис на три непълнолетни лица.
За случая е уведомена Окръжна прокуратура – Благоевград. От полицията посочват, че работата по случая продължава.
Зареждане ...


13:45 / 25.07.2022
471






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.