И такива гледки се срещат по АМ "Тракия". Коне се разхождат без стопани. Това се е случило на 14-ти км в посока София. Снимките са от вчера, научи Sofia24.bg.
"Пълно безумие!", коментира мъж под снимката;
"Това е България", казва жена;
"Това е много опасно", казва друг потребител на Фейсбук под снимките.
Други хора пък се шегуват и хвалят животните, че поне се движат в аварийната лента.
Зареждане ...


10:54 / 08.08.2022
781






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.