И такова нещо не се бе случвало тази година на прекрасен наш плаж, но и то се случи, предава човекът на Plovdiv24.bg по Южното Черноморие.
Група от трима-четирима туристи, очевидно привърженици на нудисткото плажуване, хвърлиха кърпите и се настаниха сред останалите летовници.
Мястото - южният плаж в Приморско и по-конкретно най-крайната му точка към Международния младежки център.
Постъпката им не смути никого, поне привидно всички останали хора не обърнаха внимание на гледката.
Медията ни припомня, че през 2018 година Гражданска инициатива "Не на голите по плажа" започна подписка в Бургас срещу нудистите.
"Искаме да има регламент за хората, които искат да използват плажа голи или полуголи, за да може останалите – особено тези с деца и подрастващи, да не се притесняват, да не се смущават от фронталното излагане на публично място на открити интимни части", каза тогава Нели Тончева, един от организаторите на подписката.
Местната гражданска инициатива настояваше за обособяването на регламентирани зони за нудисти, които да бъдат отдалечени от градските плажове. На тях да бъдат поставени и табели, които ясно да показват, че плажуващите там могат да бъдат и голи.
Зареждане ...


19:11 / 27.08.2022
1421






Анонимен
на 29.08.2022 г.
Ако нормалния мъж има жена,то тя,пардон,той ще е против около него да има чужди голи жени.
Анонимен
на 29.08.2022 г.
Още по времето на комунизма, тази част на плажа се ползваше от нудисти. Тва че някой лешпер с мляко около устата сега го забелязва не е новина, а неинформираност.
lalala44
на 27.08.2022 г.
Незнам дали има нормален мъж който да е против голи жени на плажа. Тази подписка е инициирана от грозни дебели жени които и облечени са отблъскващи.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.