Депутатът Христо Петров, известен с прозвището си Ицо Хазарта, избухна в социалната мрежа след като вчерашната му публикация във Фейсбук предизвика безброй коментари.
Ето какво пише днес той:
"Ама ти не за това си там!"
Добре. Ще спра да карам хиляди километри из България в неработните за парламента дни и да ходя при тези деца. Ще спра да прекарвам часове наред с тях, за да ги убеждавам да учат и да спортуват. Ще спра да им търся учители и курсове. Ще спра да им казвам какво са наркотиците и как да се предпазят от тях, преди да са съсипали живота им. Ще спра да се запознавам лично с всяко от тях и да си говорим човешки за проблемите им. Ще спра да ги мотивирам и да инвестирам в образованието им.
Вместо това ще започна да взимам думата по десет пъти на ден - уж за процедура към председателя, а всъщност - за да обиждам опонентите си. Ще внасям питания, на които знам отговора, за да губя времето на целия парламент и после ще казвам: вие нищо не правите. Ще привиквам министри на изслушване, но няма да ги слушам, а ще блъскам по масите, ще ритам седалките и ще грухтя от място, та никой да не чуе какво казват. Ще входирам законопроекти, които знам, че няма да бъдат приети, но това ще ми дава часове време на трибуната, за да плямпам отровни лъжи и да се правя на спасител на страната ми.
"Ама ти не пишеш закони!"
Добре. Освен утре да помоля юристите, икономистите и всички други образовани колеги от нашата група да спрат да пишат закони и да оставят това на мен. Аз също пиша. Вярно - песни, ама все е писане. Ще помоля и някой от математиците да ми обясни как се правят реформи и се приемат най-важните закони със 67 от общо 240 депутата.
И за финал - любимото ми.
“Ти това можеш да го правиш и без да си депутат!"
А ти правиш ли го?
Зареждане ...


16:17 / 07.06.2022
960




Анонимен
на 09.06.2022 г.
Ицо, Ицо, трябваше да станеш депутат ли за да го правиш? Хиляди други даряват всеки ден без да са депутати. Чиста съвест не купува, пич!
PE6O_GOLF4E
на 09.06.2022 г.
До 3мата "анонимни" швестера....с мини мозъчета,които даже и не разбират какво иска да каже Ицо....като наистина човек от народа си е мн на мястото там....и може би е един от 10 тимата там некорумпирани помяри.
Анонимен
на 08.06.2022 г.
на този наркоман защо изобщо му дават трибуна
Анонимен
на 07.06.2022 г.
ши*аното пе*алче много си е повярвало. Буклук смотан спри белото.
Анонимен
на 07.06.2022 г.
Този Ицо Хазарта изобщо не знае какво е народно събрание и народен представител. Мисли си че това е една шоу програма и там се прави шоу. А всъщност народното събрание е законодателен орган на държавата и там се правят и гласуват законите на държавата. Тези закони, които всички трябва да спазваме и уважаваме.
aahasfer
на 07.06.2022 г.
без да те блъскам и ритам - наври се на майка си в *палатката*,наркомански изрод!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.