"Пандемия… война…
В този момент, повече отвсякога, България има нужда от обединение, отговорност и позитивизъм!
Не на разделението на българите!
Не на омразата!
Не на агресията!
Не на лъжата!
Не на лъжеораторите!
Не на манипулацията!
Не на войната!
Да на България и нейното оцеляване като европейска държава!
Всички можем заедно, обединени в името на България, в името на дедите ни и в името на децата и внуците ни.
Няма нужда да сме “фили" и “фоби", няма нужда да сме крайни националисти…
Просто нека сме истински българи.
Нека се уважаваме и подкрепяме.
Не е трудно.
Можем!
Нека всеки тук, във фейсбук, напише нещо позитивно.
Нека направим нещо позитивно, за себе си, за семейството си, за приятелите си, за колегите си, за страната си…
Стига с тази омраза и разделение…
Българи сме.
България не го заслужава!
Обичам ви!", написа в социалната мрежа Фейсбук Илиана Раева.
Зареждане ...


20:11 / 13.03.2022
793






локомотив пд
на 13.03.2022 г.
Илияна те не останаха истински българи .Цигани ,помаци ,селяни ,джендъри къде ти истински българи.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.