Идея за управителите на хипермаркетите - на 13 февруари пуснете олио по 2 лева. Този съвет, къде на шега, къде не съвсем, даде общественикът и писател Иво Сиромахов.
На 13 февруари (четвъртък) четири организации обявиха бойкот на търговските вериги и магазини за хранителни стоки.
Това са Федерацията на потребителите в България, сдружение "За достъпна и качествена храна“, "Обединени пенсионерски съюзи“ и "Системата ни убива“.
Инициаторите са абсолютно убедени, че подобен бойкот ще има ефект.
Зареждане ...


10:29 / 11.02.2025
704






rpg
на 11.02.2025 г.
Цялата Харман махала ще вършее в Кауфланд на Брезовско шосе, а Столипиново в този на Цариградско шосе!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.