Коментарите в мрежата за акцията на МВР срещу Бойко Борисов и бивши негови министри и не закъсняха.

Петьо П. Блъсков написа:

"Сатрапите на Радев най-накрая изпълниха мокрия му сън. Лидерите на опозицията в България са арестувани по руски образец. България е официално комунистическа диктатура".

Владимир Огнянов:

"Нахлуването в дома на Бойко Борисов в Банкя от страна на МВР, ще доведе до същия резултат, до който доведе решението на КС за това, че Просто Киро е бил канадски гражданин докато /не/ беше министър. Джъст уейт до лятото!"