Жълт код е в сила за по-голямата част на страната за утре, 6 август, видя Plovdiv24.bg. Справка в сайта на НИМХ сочи, че ще бъде горещо с максимални температури 35°-37°. Именно за това е и предупреждението.
Ще духа слаб, в източните райони до умерен североизточен вятър. Максималните температури ще са между 32 и 37 градуса.
Областите, за които няма такъв код, са Варна, Бургас, Добрич, Разград, Търговище, Силистра, Шумен, София-град, София област, Перник и Кюстендил.
Зареждане ...


15:19 / 05.08.2022
1199






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.