Екипи на полицията са насочени към района на съдебната палата в Пловдив след получен сигнал за възникнало масово сбиване между две страни в приключило съдебно дело.
Сигналът е получен малко след 16.00 ч. и по предварителни данни по време на конфликта, в който участвали над 20 души, имало стрелба с газово оръжие. Няма пострадали хора.
Служителите на реда са на място и ситуацията е овладяна, предприета е проверка по случая, съобщиха от пресценътра ан ОД МВР в града под тепетата.
Зареждане ...


17:02 / 22.03.2022
778






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.