Кабинетът "Донев" прие Постановление за възстановяване на средства по бюджета на Министерството на здравеопазването за 2022 г., както и Постановление, с което се одобряват допълнителни средства по бюджета на Министерството на здравеопазването за 2022 г. в размер на 40 150 000 лв. Това съобщиха от МС.
Средствата са за предоставяне на допълнителен трансфер на Националната здравноосигурителна каса за финансиране на дейности във връзка с лечението на лица до/над 18-годишна възраст по чл. 82, ал. 1а, 3 и 6 от Закона за здравето.
Зареждане ...


16:00 / 28.09.2022
398




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.