Правителството на Росен Желязков премина успешно своя първи вот на недоверие. Той бе внесен от парламентарните групи "Възраждане", МЕЧ  и "Величие" и е мотивиран от провала на правителството в сектор външна политика.

Опозицията вече даде заявка, че ще подготви нов вот на недоверие. От предварителните заявки стана ясно, че той ще е свързан с корупцията. 

Очаквайте подробности.