Доста интересни снимки набират все по-голяма популярност в социалната мрежа Фейсбук, видя Plovdiv24.bg. Публикацията е озаглавена "Е, това само в Смолян може да се случи".
На кадрите се виждат група мъже, които придържат лек автомобил "Фолксваген", който очевидно е пропаднал в улична шахта с едната си гума.
"Това е непростимо! Ние си плащаме и данъци и винетки и всичко онова, което е нужно, а институциите не хаят за нас! Съд за всички тези!"
"В почти целия град има кратери като на луната, шахти пропадат, чупим си колите... Ще се оправи тая държава, ама знаете ли кога, когато се лиснат диреците!", гласят само два от коментарите под материала.
Зареждане ...


12:14 / 04.05.2022
796






Голфаровото Гоче
на 04.05.2022 г.
Тези шахти се произвеждат в Смолян.Ха
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.