Танкове, натоварени на тирове по магистрала "Марица", накараха пътуващи да се питат какво става. Бойните машини са десетки и са на две места по аутобана в посока Свиленград.
Първата група бяха в района преди Хасково, а втората - на паркинга до Любимец. Ескортира ги военна полиция с включена сигнализация.
Запознати обясниха пред "24 часа", че танковете са гръцки и се връщат от участие в учение на полигона "Ново село". Ще преминат през ГКПП "Кап. Петко Войвода".
Зареждане ...


14:57 / 01.10.2022
695






Жоро Ламята
на 02.10.2022 г.
Смях :-)
Жоро Ламята
на 01.10.2022 г.
Никой не се чуди - отиват за учение, сами сте го написали.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.