Камион се е обърнал на магистрала "Струма" край с. Боснек, съобщиха за Sofia24.bg от пресцентъра на МВР. Няма пострадали при пътното произшествие.
На мястото се е образувало километрично задръстване. Трафикът се регулира от пътни полицаи.
Инцидентът е възникнал близо до мястото, където в края на миналата година изгоря македонски автобус и загинаха над 40 души, но в лентата за движение към София.
Зареждане ...


09:51 / 14.09.2022
432







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.