Камион се запали на магистрала "Тракия". Това стана ясно от публикация във Фейсбук. Очевидци съобщават, че инцидентът е станал на 19-тия километър на аутобана в посока София.
Към момента не се съобщава за пострадали. На място има пожарен екип. Образувала се километрична тапа.
Шофирайте внимателно и със съобразена скорост!
Зареждане ...


16:39 / 12.05.2022
389






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.