Катастрофа между трамвай и лек автомобил е станала тази нощ на кръстовището на бул."Никола Мушанов" и ул. "Добротич", става ясно от снимки, публикувани в групата "Катастрофи в София.

Според очевидци шофьорът е пострадал леко, като е бил ранен в областта на главата.

"Не свършиха ли шофьорите убийци", коментират граждани в социалната мрежа.