Временно движението при 133 км на АМ "Тракия" в посока София, се осъществява само в активната лента поради ПТП в изпреварващата, съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура".
Водачите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост, като следват указанията на "Пътна полиция".
Както ви съобщихме по-рано, вследствие на катастрофата се е образувала тапа в района.
Зареждане ...


16:01 / 25.09.2022
470






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.