Катастрофа затруднява движението по АМ "Тракия", образувало се е задръстване. Това стана ясно от публикация във Фейсбук. Авторът на поста споделя още, че ПТП-то се намира около 20-ти км на аутобана в посока София.
"Задръстването е огромно, а забавянето е около 45 минути към момента, но се увеличава. Колите още са на платното и липсва организация от страна на полиция и пътна помощ. Вариант е да се отбие през Вакарел", казва още жената в публикацията ни.
Апелираме ви да шофирате внимателно и със съобразена скорост.
Зареждане ...


13:52 / 25.04.2022
1049






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.