Катастрофа затруднява движението на кръстовището между бул. "Царица Йоана“ и бул. "Луи Пастьор“ в столичния квартал "Люлин“. Инцидентът е станал след 16:30 часа, съобщават очевидци в групата "Катастрофи в София“. В групата бяха публикувани и две снимки от мястото на инцидента.
По предварителна информация катастрофата не е тежка и няма пострадали хора.
Ето част от коментарите на гражданите във Фейсбук:
- Някой е искал да мине на пОртокал.
- Баничарката има калник върху калника.
- И в началото на "Луи Пастьор" на бул. "Сливница" преди малко имаше ударена сръбска кола, друга не видях...
Зареждане ...


17:01 / 24.09.2022
692







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.