"Безпрецедентен инцидент! Шофьорът на камиона се оказа пиян, водачката на лекия автомобил – с COVID-19“, гласи заглавие в турски медии, които дават подробности за поредната катастрофа с участие на българско МПС.
Двама души са пострадали в Одрин при пътен инцидент. ТИР с българска регистрация ударил отзад лек автомобил с турски регистрационен номер, съобщава агенция DHA. Камионът блъснал спрялата на червен светофар на булевард "Ататюрк“ кола, управлявана от Гамзе Картал от Одрин.
И двамата водачи, с леки травми от катастрофата, били тествани. Водачът на камиона Антони Тодоров се оказал пиян, дрегерът отчел 1,70 промила алкохол в кръвта. На мястото на инцидента пък Гамзе научила, че е заразена с коронавирус. На пострадалите е оказана медицинска помощ.
Зареждане ...


09:46 / 01.02.2022
442






laoejf
на 01.02.2022 г.
Сега ще му пукнат г*за на тоя олигофрен в турските затвори.Тва не е ГЕТОТО булгаристан да правиш каквото искаш Заглавието и то е за "Пулицър" .Журналистика от световна величина
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.