Километрична опашка от автомобили се образуваха на ГКПП "Маказа". Това става ясно от видеоклип, качен в социалните мрежи от пътуващ мъж, който е чакал час, за да премине границата. Гневният гражданин избухна с лаф: "На онези ще им увиснат кайсиите, а някой си чопли носа, така е. Все пак ние сме на някакви си 70 метра".
На кадрите се вижда колона от превозни средства, като има чакащи български и румънски автомобили.
Зареждане ...


13:26 / 01.08.2022
763






Баба Вуна
на 02.08.2022 г.
Един час не е много за хората в големите градове.По селата се предвижват с колелета за 10минути от край до край и за това мрънкат.В София да се предвижиш от краен квартал до другия край ти трябват 1.50 час.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.