Петък преди обед отново има километрична опашка на ГКПП "Маказа", видя Plovdiv24.bg от снимки в социалните мрежи. Шофьори алармират, че задръстването от автомобили е голямо, а преминаването става за 1 час.
Традиционно към края на работната седмица започват опашките на контролно-пропусквателния пункт, към където стотици българи се насочват, за да изкарат почивните дни на плаж в южната ни съседка.
Традиоционният трафик на ГКПП "Маказа" е заради струпването на преминаващи в едно и също време.
Като контрапункт на задръстването друг шофьор е публикувал снимка от ГКПП "Петко Войвода", където няма нито една чакаща кола.
Зареждане ...


11:01 / 01.07.2022
322






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.