БЕХ ще направи вноска от 456 милиона лева към Фонда за енергийна сигурност.
"С това продължава нашето обещание към всички бизнеси, че цените на тока у нас ще продължават да са едни от най-ниските в Европа". Това обяви в началото на заседанието на МС премиерът в оставка Кирил Петков.
Кабинетът ще разгледа важни меморандуми за развитие на бизнес средата.
"Едновременно с това имаме и важни изменения в Tърговския закон. Това е мярка към Плана за възстановяване, така че напредваме. Премахват се пречките по производството по стабилизация, което цели да даде втори шанс на затруднените търговци да продължат дейността си. Съществена мярка е и въвеждането по несъстоятелност на физическите лица. Надявам се, че широкото обществено обсъждане е дало добър резултат", изрази надежда Петков.
По думите му ще бъде приет и дълго обсъждания Закон за домашното насилие.
Зареждане ...


10:38 / 13.07.2022
549




Анонимен
на 13.07.2022 г.
Стига сте се оправдавали, че всичко било по ниско при нас отколкото във европа... Да не забравяме че ние взимаме 400 евро заплата, а не като във европа 3000 евро...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.