Благодаря на генералния секретар на НАТО Йенс Столтенберг за топлото и ясно послание по повод 18 години от присъединяването на България в НАТО. България е НАТО. Това написа премиерът Кирил Петков в Twitter.
По-рано през деня Столтенберг направи видеообръщение към Петков и председателя на Народното събрание Никола Минчев. "На днешната дата преди 18 години Вашата страна стана член на нашия съюз, като България оттогава неизменно е била отдаден съюзник", заяви генералният секретар.
"Ние ще защитаваме България и всеки сантиметър територия на съюзник. Един за всички и всички за един", каза още Столтенберг.
Зареждане ...


22:57 / 29.03.2022
603




el_shaman
на 30.03.2022 г.
От отан,защита...ай мерси!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.