Българският премиер Кирил Петков е разговарял с президента на Украйна. Това съобщи самият Володимир Зеленски с пост в официалния си профил в Туитър.
"Проведохме конструктивен разговор с министър-председателя Кирил Петков. Обсъден беше ходът на противодействие на агресията, както и критичната хуманитарна ситуация в украинските градове и села. Трябва заедно да спрем хуманитарната катастрофа", пише в поста си Зеленски.
Зареждане ...


09:39 / 27.03.2022
808





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.