Кирил Петков заведе дело за клевета срещу председателят на ГЕРБ Бойко Борисов. "Искам да кажа ясно, че делото е за половин милион. Ще ходим до края, за да бъде осъден“, подчерта той.
Жалбата е заради твърденията на лидера на ГЕРБ около доставките на газ, договорени от правителството на Петков.
"Бойко Борисов каза, че сме взели средства от посредници и сме взели комисионни", посочи бившият премиер.
Зареждане ...


16:27 / 24.08.2022
652




Чопър
на 24.08.2022 г.
Може и за цял милион. Само ,че присъждат най често около 5000 лв. Ленчето да ти обясни понеже ти юридически си невеж.
bart69
на 24.08.2022 г.
Да се чете, ще пръдна на г-н Борисов на оная му работа.
So what
на 24.08.2022 г.
Бълха го ухапала мутрата. Те откраднаха милиарди Кирчо го плаши с половин милион?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.