Министър-председателят Кирил Петков ще проведе среща със секретаря по отбраната на САЩ Лойд Дж. Остин в събота, 19 март. Това съобщиха от пресцентъра на Министерски съвет.
В рамките на разговора, който ще се състои в Министерския съвет, Петков и Остин ще обсъдят теми от интерес и за двете страни.
След срещата българският премиер и секретарят по отбраната на САЩ ще направят изявления за медиите.
Зареждане ...


14:41 / 17.03.2022
511





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.