Разминаване между цена, обявена на таблото на варненска бензиностанция и отбелязаното в касовия бон, забеляза дама, заредила гориво в обекта.
"Посрещат ви с тази цена, а на касовия бон е това. И вместо да ви се извинят, те ви повишават тон и ви навикват и обиждат. Срам и позор е това", гласи коментарът, споделен във фейсбук групата "Варна", придружен със снимки, видя Varna24.bg.
Следва и съвет: "Пред тях звъниш на комисията за защита на потребителя и правиш видео как сменят цената, на секундата, да видиш тогава колко мили стават. Търсете си правата!"
Зареждане ...


11:16 / 16.06.2022
346







Анонимен
на 18.06.2022 г.
На коя бензиностснцив е това?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.