Мерките не са лоши (въпреки че не е правилно да се наричат антиинфлационни), с изключение на нулевата ставка за хляба, което си е типична соцпушилка и вероятно няма да стигне до потребителите. Това мнение изрази в социалната мрежа Фейсбук кметът на район "Средец" Трайчо Трайков, който е и бивш министър на икономиката, енергетиката и туризма в правителството на ГЕРБ и Бойко Борисов.
Коментарът на районният кмет идва след като от управляващата коалиция съобщиха антикризисните мерки.
Зареждане ...


14:32 / 18.05.2022
695




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.