Който си мисли да ходи в Гърция на море, да си приготви ядене, пиене и юрган за опашката. Така жена описа положението на границата към този час, видя Sofia24.bg.
Тя качи и следната снимка от ГКПП "Маказа", като от нея става ясно, че опашката е доста дълга. Жената не е единствена. Още от рано сутринта българи информират за състоянието на задръстването.
Препоръчваме ви да запазите търпение и да шофирате внимателно!
Зареждане ...


10:28 / 24.06.2022
486






Х-Бозон
на 24.06.2022 г.
Две задължителни стъпки, които трябва да направим колкто се може по-бързо: влизане в Еврозоната и Шенген.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.