Кола се е забила в електрически стълб в пловдивското село Рогош. Oт ударa е съборен и още един стълб.
Катастрофата е станала снощи към 23 часа в центъра на населеното място. Но, както се вижда от снимките, изпратени от читател на Plovdiv24.bg, колата още е там. Няма все още данни от полицията за състоянието на водача и дали е тестван за алкохол и наркотици.
Oчаквайте подробности!
Зареждане ...


11:35 / 11.09.2022
813







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.