Бившият министърът на здравеопазването в третото правителство на Бойко Борисов- Костадин Ангелов, публикува преди един час на страницата си във Фейсбук. Ето какво написа той:
"Чета и гледам какво се случва в страната.
Не ме напуска усещането, че държавата я няма.
Наши сънародници горяха в Йонийско море - нито един представител на властта не отиде на място. Хората се връщат сами, кой както може, 7 души са изчезнали - никой нищо не прави, за да помогне на тях и близките им.
Полицаи протестират. Не, няма реакция, сигурно, защото беше weekend.
Министерствата отписаха еврофондовете за 2022-ра.
Чудя се защо изобщо има МС?
Освен за едни пари."
Зареждане ...


15:38 / 21.02.2022
805





Павел Янчев
на 21.02.2022 г.
оше идин педупасг
Elestar
на 21.02.2022 г.
Тоя вече изнаглява , че когато хората протестираха срещу Бойко , колко от вас слезнаха на протестта , колко вас излезнаха , когато се гърмеше на протестта , колко вас се показаха в прослувутия бял рейс....
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.